RAZEM na sesję!

Trudna sytuacja wokół, stres, niepokoje… Podobno wiele rewelacyjnych idei pojawiło się na świecie pod wpływem trudności. Stres działa motywująco. Kwarantanna wpłynęła również na pomysłowość firm współpracujących z fotografami 🙂
Nie da się nie przyznać, że koronawirus i obostrzenia z nim związane mocno wpływają na życie każdego z nas. To rodzinne, ale też zawodowe. Nie da się nie widzieć, że wśród fotografów pojawił się niepokój i strach o niepewną przyszłość. Właśnie dlatego pojawiło się hasło, by zrobić coś RAZEM. A to RAZEM, stało się początkiem czegoś dużego. Czas na RAZEMnasesje.pl

1

Chcemy opowiedzieć co RAZEM robimy, by projekt pomógł Tobie i Twojemu biznesowi.

 1. VOUCHERY. Słowo klucz, które odmieniamy ostatnio przez wszystkie przypadki. W chwili pisania tego tekstu, otwarła się furtka na plenery. Jednak nie znamy dalszych decyzji co ze studiem, noworodkami, ślubami. Nie wiemy jak wygląda podejście i poziom strachu u klientów. Sporo zmiennych. Kiedyś jednak wszystko wróci do normy. A wtedy można realizować sprzedane teraz vouchery.
  Czym jest voucher? To obietnica! Ty zrobisz sesję za określony czas. A klient zostawia Ci środki, byś teraz, w tej trudniejszej chwili, zachował/zachowała płynność finansową.
  Właśnie dlatego ZA DARMO dostajesz profesjonalne narzędzie do sprzedaży voucherów swoim Klientom. Tak! To w naszym bookingu. Tym, który mamy nadzieję, wkrótce zapełni się rezerwacjami.
 2. WYSZUKIWARKA RAZEMnasesje.pl. No właśnie… Powstała cała wyszukiwarka. Bo o ile do swoich klientów możesz dotrzeć z ofertą i voucherami, tak jest w Polsce cały tłum ludzi, którzy nie zdają sobie nawet sprawy, jak świetną ideą jest pójście na sesję.
  A my to wiemy! Sesja na prezent, na urodziny. Sesja z okazji, i bez okazji. Taka na poprawienie humoru, czy świętowanie wydarzenia, które ma jakieś znaczenie dla danego człowieka. Sesja z psem, kotem, chomikiem, a może przedstawiająca jakąś pasję? Fotograf na pewno uchwyci to w sposób wyjątkowy i łapiący ze serce. I bardzo chcemy właśnie TO pokazać światu! I ułatwić ludziom znajdywanie fotografa ze swojej okolicy. Rusza kampania promowania idei sesji fotograficznych wśród konsumentów! By te osoby mogły znaleźć fotografa. By mogły znaleźć np. Ciebie!

Home

 

Co więc teraz masz zrobić, by się w niej pojawić?

 1. Wejdź na booking i uzupełnij swój cennik.
 2. Sprawdź, czy płatności online (DotPay/Paypal) są podpięte do Twojego Zalamokonta
 3. Kliknij w Vouchery, by włączyć ich sprzedaż! Masz tam gotowe grafiki i regulamin 😀
 4. Wejdź na razemnasesje.pli opublikuj swój profil! W tym kroku musisz określić
  1. TYP sesji (może być kilka, bo romantyczna sesja, to w końcu i narzeczeńska, i prezent dla partnera, i często też akt)
  2. lokalizację! – chyba, że uzupełniona została przy dodawaniu cennika 🙂

 

Wskazówki:

 • składniki pakietu! pięknie wypisane sprawią, że profil będzie przejrzysty i wygodniejszy dla klientów
 • portfolio! wybierz i pokaż co tworzysz pięknego, ale pamiętaj, że za dużo zdjęć przytłoczy klienta
 • avatar! Pokaż SWOJĄ twarz. Jesteś człowiekiem (bądź ludziem, jak to czasem mawiamy) i zdecydowanie fajniej wybierać coś od kogoś, kto się swojej buzi nie wstydzi.

Więc… Nie czekaj! Dołącz do RAZEMnasesje.pl. Uzupełnij swój cennik. Włącz sprzedaż voucherów. A potem opublikuj profil, by świat mógł go znaleźć!

A teraz zobacz kto jest w tym RAZEM z nami!

I wiecie co? Wraz z pozostałymi sponsorami i partnerami jesteśmy przekonani, że dołączą do nas kolejne firmy. Byśmy RAZEM zrobili coś naprawdę wielkiego. Dla Was!

loga

 

A jak Ty możesz pomóc?

Może znasz kogoś kto chciałby dołączyć do tego zespołu jako sponsor lub patron? Firma powiązana z branżą, stowarzyszenie, czy też redakcja?  Daj nam znać! Jesteście niesamowicie kreatywni, więc na pewno pojawi się w Waszych głowach jakaś odpowiedź na to pytanie.

RAZEM na sesję!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s