Nowe galerie dla gości

Końca listy pomysłów na ulepszanie Zalamo nie widać, więc dziś przedstawiamy kolejne nowości!

1. Nowy design w galeriach dla gości

Tym razem pora na nowy wygląd galerii dla gości. Twoje zdjęcia plus odpowiedni sposób pokazania ich oglądającym! W ustawieniach danego ślubu (ustawienia –> opcje) możesz włączyć nowy design, a my z Twoich zdjęć złożymy efektowną mozaikę, która pozwoli je prezentować jak najlepiej. wlaczTwoje galerie teraz mogą wyglądać tak:

preview

 

 

2. Galeria dla gości na Twojej stronie

Od dziś możesz też mieć galerie dla gości na swojej własnej stronie www – w strefie klienta nie tylko para młoda, ale również goście zobaczą zdjęcia z uroczystości. Oczywiście odpowiednio zabezpieczone zdjęcia. Wszystko możesz ustalić w „Ustawieniach” danego ślubu, w zakładce „umieść na stronie”. Możesz też włączyć opcję układania zdjęć, a my automatycznie skomponujemy z nich nowoczesny i atrakcyjny kolaż na Twojej stronie. 
umiesc

W nowej formie galerii są  wszystkie Twoje ulubione funkcje, które już znasz.
Goście mogą kupować zdjęcia i pliki cyfrowe. To Ty ustalasz ceny i związane z nimi kombinacje. Goście mogą też udostępniać miniatury na Facebook’u (jeśli Ty im na to pozwolisz), a taka fotografia zostanie otagowana Twoim fanpage’m.
Jest wszystko to za co lubisz Zalamo, ale teraz galerie mogą być bezpośrednio na Twojej stronie i prezentować się w ten sposób:

Untitled-8

 

Oczywiście można też powiększyć wybrane zdjęcie:

big-screen

To na koniec jeszcze wszystkich, którzy chcą zobaczyć całą pokazową galerię i sprawdzić jak to wygląda zapraszamy na stronę Pauliny Drozdy – galeria.

I jak? Podoba się?

Nowe galerie dla gości

2 uwagi do wpisu “Nowe galerie dla gości

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s